Strategie na Opcje Binarne 5 minut

Opcje binarne to swego rodzaju rodzaj rynku, dzięki któremu określamy kierunek aktywa, który ma zarabiać dla nas w wyznaczonym czasie. Jest to swego rodzaju przewidywanie ceny aktywów, ale nie jest to element, który mówią nam o pięćdziesięcioprocentowej szansie, tylko zupełnie innej opcji, które powszechnie nazywamy opcjami binarnymi. Możemy wyróżnić kilka strategii binarnych, które warto wykorzystać w celu zarabiania pieniędzy. Warto tutaj zauważyć, że opcje binarne są dostępne dla każdego, dlatego strategie na opcje binarne 5 minut są elementem wykorzystywanym przez wiele osób.

24Option Opinie i Recenzja

  • Intuicyjna platforma handlu
  • Dostępny język polski
  • Obsługa dostępna 24/7

Czy warto inwestować w opcje binarne?

rejestracja-konta-demoPowyższe pytanie nie pozostawia złudzeń, bo chyba każdy inwestor odpowie sobie, że warto zainteresować się tematem, jakim są opcje binarne. Zanim jednak zaczniemy inwestować w tego typu narzędzie finansowe, które jest stosunkowo nowym zjawiskiem, co sprawia, że wiele organów nie wie dokładnie, jak je zakwalifikować, warto poznać to zagadnienie i samemu przekonać się, dlatego opcje binarne są tak popularne na całym świecie.

Rodzaje strategii dla opcji binarnych

Zanim poznamy rodzaje strategii dla opcji binarnych, warto wiedzieć, że są one faktycznie dla każdego, kto interesuje się opcjami binarnymi. Dziś tym tematem interesuje się coraz więcej osób i to najczęściej korzystanie z opcji binarnych przynosi oczekiwane dochody. Strategie na opcje binarne 5 minut to przede wszystkim:

1. Strategia, którą określa się jako Pin Bar, czyli najlepsza opcja dla początkujących. Polega ona na wykorzystaniu jednego wskaźnika, dzięki czemu wykres, na który stawiamy, jest bardzo przejrzysty i doskonale wiemy, kiedy można dokładnie wbić się w wybraną przez nas opcję. W tej opcji gramy z trendem, który widzimy na linii wykresu, dzięki czemu nie musimy obawiać się, że cena na danej świecy akurat odbije. W tej opcji wykorzystujemy interwał nazywany M5, który pozwala nam zagrywać sygnały na 30 minut. Specyfika Pin Bar daje nam aż 5 świec, aby dać nam zwycięskie opcje, czyli wygraną.

2. Strategia, którą określa się jako Simple Byron to jedna z nowszych strategii na rynku i doskonale pokazuje nam możliwości wejścia w momencie odwrócenia się trendu. Tutaj gramy w tak zwanym interwale H1, który jest doskonałym narzędziem dla osób, które zaczynają swoją przygodę z opcjami binarnymi. Ta strategia daje nam szansę na wygraną, aż w 80% dlatego jest tak bardzo podejmowana przez wielu inwestorów. Zasady działania strategi warto zobaczyć na przykładach, gdyż opisowa trudno jest ją w całości wyjaśnić. Tutaj obserwujemy świece i możemy grać w sytuacji, gdy na końcu świecy pojawi się kolejna kropka. Warto tutaj zauważyć, że strategia Bayron Simple doskonale nadaje się dla początkujących również, gdyż pozwala poznać zasady działania rynku.

3. Strategia Back Scholes Strategy to taka opcja, która umożliwia nam granie już typowo na trendach. Istnieją dziś dwie opcje tej strategii, a mianowicie prostsza, która polega na przecinaniu linii przez odpowiedni kolor świec na wykresie binarnym, a także opcja trudniejsza, która wzbogacona jest o kilka nowych wskaźników, przez co należy zwracać uwagę na strzałki, które wskazują na przewidywany kierunek trendu. W obu opcjach zgrywamy w czasie od 20 do 25 minut, choć nie każdy broker pozwala nam grywać w tym czasie. Warto trenować tę opcję, poznając ją dokładnie, gdyż może nam ona z czasem przynieść oczekiwane rezultaty finansowe.

4. Kolejną strategią, zdecydowanie bardziej popularną i wykorzystywaną już od wielu lat jest strategią 5X5 i powinni z niej korzystać inwestorzy, którzy już jakiś czas zajmują się opcjami binarnymi. Nie jest ona jakoś specjalnie skomplikowana, jednak niekoniecznie przypadnie od razu do gustu osobie, która dopiero zaczyna swoją historię z opcjami binarnymi. W tej opcji należy obserwować wykres M5 i zagrywamy na 3 świece, co daje nam 15 minut. Wykorzystujemy w niej tylko dwa wskaźniki, do których zaliczamy RSI (5) i SMA lub MA (5). Powyższa strategia wymaga wielu godzin wprawy i weryfikowania dwóch wskaźników, które znajdują się na wykresie.

5. Strategią, którą określa się mianem 60s., jest najbardziej poszukiwaną strategią i najbardziej pożądaną. Jaka sama nazwa wskazuje, mamy tutaj możliwość zarobienia pieniędzy właściwie w jedną minutę, co nie zdarza się często. Widząc wizję łatwych pieniędzy, wielu osobom wydaje się, że szybko staną się bogaci, jednak strategia 60 sekund nie jest taka kolorowa, jak się to niektórym wydaje. Strategia wymaga dużej znajomości rynku i co najważniejsze, minimalnego czasu na reakcję, gdyż w jednej chwili możemy bardzo dużo stracić. Dzieli nas od tego właściwie 1 minuta. Zwracamy tutaj uwagę na jeden wskaźnik, co niestety może być opcją i dobrą i niestety złą. Jeden wskaźnik może nam pokazywać wiele fałszywych opcji na wejście.

Inwestowanie w opcje binarne jest w sieci coraz bardziej popularne. Wiele jest opcji inwestycji, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno osoba początkująca, jak i zaawansowana. Najważniejsze jest w tym wszystkim świeże spojrzenie i nieopieranie się na starych formach myślowych.

Napisz komentarz

Copyright © 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Bino24.pl