Opteck Konto Demo

Zapewne wielokrotnie słyszałeś takie określenie, jak “opcje binarne“, “inwestycje binarne”, czy też na przykład “handel inwestycjami binarnymi”. Już samo słowo “binarne” kojarzy się z czymś związanym z technologią komputerową. Czym jednak jest wspomniany handel, na czym on polega i czy naprawdę da się na nim zrobić, czy raczej to to kolejna mrzonka marzących o szybkim wzbogaceniu się ludzi? Dowiedzmy się.

Opteck Opinie i Recenzja

  • Doskonała platforma dla początkujących
  • Dostępne materiały edukacyjne
  • Darmowe demo

Wstęp do Opcji Binarnych

Na początek sprawdźmy, czym są osławione “opcje i transakcje binarne”. To nic innego, jak po prostu online – czyli w internecie – obracanie zakupem i sprzedażą takich “towarów”, jak waluty, akcje, obligacje, innego rodzaju papiery wartościowe, a nawet surowce, czy też indeksy. Inaczej mówiąc, przewidywanie, czy koszt danej akcji, waluty, itp., wzrośnie, czy zmaleje. Taka jakby giełda, ale pomniejszona do wielkości Twojego telefonu, czy też komputera, lub tabletu. Oczywiście jak każda forma inwestycji wymaga rozeznania, czym są “produkty”, którymi handlujemy, czyli informacji, czym jest akcja, obligacja i tak dalej. Brzmi może skomplikowanie, ale jak za moment zobaczymy, wcale takie nie jest, szczególnie, gdy korzystamy z usług tak zwanych brokerów internetowych. Jednym z nich jest portal Opteck , którym w naszym opracowaniu zajmiemy się nieco szerzej.

zaznaczenie_234Jak w zasadzie na każdej stronie internetowej wymagającej spersonalizowania, czy też jakichkolwiek akcji mających wpływ na na przykład stan naszego konta punktowego, czy – jak w tym przypadku – finansowego, wymagana będzie rejestracja, czyli założenie konta. W większości przypadków nie jest wymagany numer telefonu rejestrującego się, Opteck jednak nas o niego poprosi, wszystko po to, by opiekujący się nami Doradca mógł się z nami skontaktować w razie potrzeby. Zresztą podanie numeru naszego telefonu – i musi to być numer aktualnie działający! – jest wymagany do założenia konta, nawet, jeżeli będzie to jedynie konto demo,czyli takie, które ma zaprezentować nam możliwości serwisu.

Rejestracja w Opteck

Poza numerem telefonu podajemy również nasze imię, nazwisko oraz adres mailowy. Podobnie, jak wspomniany już powyżej numer telefonu, wszystko musi być zgodne ze stanem rzeczywistym. Tuż po założeniu konta naszym oczom ukaże się formularz do wpłaty pieniędzy na nasze konto w systemie – jak pamiętamy, Opteck służy do zawierania transakcji, a więc nie tylko do sprzedawania, lecz również i kupowania. W tym momencie powinien skontaktować się z nami opiekun naszego konta w Opteck, korzystając z podanego przez nas uprzednio numeru telefonu. Gdy już przejdziemy proces zakładania konta, możemy wpłacić pierwsze środki, używając do tego celu naszej karty kredytowej, systemu płatności Przelewy24, trustpay, oraz paysafecard, albo po prostu zwykłego przelewu internetowego.

Konto DEMO

Zanim przejdziemy do dalszego omówienia działania serwisu Opteck, warto zaznaczyć, czym charakteryzuje się tutaj konto demo. Aby uzyskać do niego dostęp, poza założeniem konta i kontaktem z opiekunem konta konieczny jest depozyt w wysokości 500 dolarów. Brzmi może strasznie, ale ważne jest to, że wpłacone przez nas pieniądze możemy w każdej chwili wycofać, nie ponosząc z tego powodu żadnych opłat. Konto demo daje nam możliwość przyjrzenia się dokładnie serwisowi Opteck bez potrzeby inwestowania prawdziwych pieniędzy. Wygląda to podobnie jak korzystanie z usług bukmacherów online, gdzie gramy wirtualnymi, a nie prawdziwymi pieniędzmi. Jeżeli uznamy, że jesteśmy już zaznajomieni z funkcjonowaniem naszej małej giełdy i gotowi do prawdziwych wyzwań, zawsze możemy wykupić któreś z kont przeznaczonych do inwestowania już “na poważnie”. A jest ich pełny wybór, począwszy od poziomu podstawowego, na którym otrzymamy aż 20% naszej pierwszej inwestycji jako bonus, przez brązowe (30%), srebrne (40%), złote (60%), platynowe (80%) oraz czarne, gdzie dostajemy aż 100% bonusu do tego, co już wpłaciliśmy. Oczywiście w skład każdego z kont wchodzą takie opcje, jak obsługa klienta przez 24 godziny na dobę i 6 dni w tygodniu (za wyjątkiem niedziel), centrum edukacyjne, alert cenowy oraz dostęp do Webinariów PRO.

Opteck Opinie i Recenzja

  • Doskonała platforma dla początkujących
  • Dostępne materiały edukacyjne
  • Darmowe demo

Materiały edukacyjne w Opteck

opteck2

Czym są wspomniane Webinaria PRO? Są to szkolenia video, tak zwane videokonferencje, które pozwolą nam nauczyć się tego, jak inwestować, w co inwestować i ogólnie jak zarobić. Polegają one na tym, że po zapisaniu się na takie szkolenie niedługo przed jego rozpoczęciem otrzymujemy specjalny link, wysłany jedynie do osób uprzednio na to szkolenie zapisanych, po czym po kliknięciu na niego zostajemy przeniesieni do specjalnego “pokoju”, gdzie prowadzący szkolenie za pomocą kamerki video opowiada przez okres około godziny lub dwóch o tajnikach działania na giełdzie. Takie szkolenia są naprawdę przydatne i poszerzają naszą wiedzę na temat opcji binarnych. Oczywiście mamy możliwość zadawania pytań prowadzącemu – za pomocą naszej klawiatury – czy też komentowania jego wypowiedzi.

Panel Opteck

Jeżeli chodzi o to, jak wygląda nasz panel po zalogowaniu się na konto, to składa się on z kilku sekcji. W pierwszej z nich mamy oczywiście wielkość naszego depozytu, czyli po prostu informacje, jak dużo mamy w obecnej chwili zgromadzonych na naszym koncie pieniędzy. Potem mamy możliwość wyboru, ile chcemy przeznaczyć na kolejną inwestycję. W sekcji oznaczonej jako “Aktywa” widzimy najnowsze notowania dolara, złota, ropy oraz wszystkiego, co w danym momencie jest na giełdzie “obracane”. Do tego możemy spojrzeć na wykres danych aktywów, chociażby po to, by sprawdzić, jak ostatnio zmieniała się jego cena i spróbować przewidzieć, ile będzie wynosić w przyszłości.

Jak inwestować w aktywa?

Jeżeli przewidujemy, że wybrane przez nas aktywo spadnie, klikamy na przycisk z napisem “W dół”, po czym ustalamy, ile chcemy na ten fakt “postawić” (na przykład 100 dolarów) i określamy, w jakim czasie ma się to wydarzyć (na przykład jedna minuta). Jeżeli cena danego aktywa faktycznie spadnie w ciągu jednej minuty od zaakceptowania przez nas inwestycji, na nasze konto otrzymamy 64% obstawianej przez nas kwoty plus zwrot tego, co obstawiliśmy, czyli w tym przypadku dostaniemy razem aż 164 dolary. Tak samo postępujemy w przypadku, gdy prognozujemy, iż cena danego aktywa wzrośnie.

Jeżeli nie uda nam się poprawnie przewidzieć wahań kursu danego aktywa, to po prostu tracimy to, co zainwestowaliśmy, bez ponoszenia dodatkowych kosztów, jak na przykład prowizji, czy innych tego rodzaju opłat. W przypadku niektórych rodzajów konta otrzymujemy nawet zwrot do 15%, jeżeli dana inwestycja się nam nie powiedzie.

Czy warto ufać Opteck.com ? Czy nie ukradną pieniędzy zgromadzonych na moim osobistym koncie bankowym?

Oczywiście, że warto. Nie musimy obawiać się kradzieży naszych oszczędności. Nasze osobiste konto bankowe wykorzystujemy jedynie do wpłacania na konto założone w Opteck, a i to niekoniecznie, bo możemy przecież skorzystać z na przykład opcji TrustPal. Poza tym dzięki naszemu osobistemu kontu będziemy mogli przelać zarobione już pieniądze w Opteck konto osobiste właśnie. Nie podajemy żadnych danych do tego konta serwisowi Opteck

Napisz komentarz

Copyright © 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Bino24.pl