uTrader Opinie i Recenzja

Broker Utrader jest firmą należącą do znanego niemal na całym świecie koncernu Day Dream Investments Ltd. Broker podlega regulacji ze strony Rosyjskiego Centrum Regulowania Stosunków na Rynkach Finansowych. W przypadku ogromnej większości list rankingowych brokerów opcji binanrych, Broker Utrader plasuje się na bardzo wysokich pozycjach. Niewątpliwie, jest to jeden z lepszych Brokerów dostępnych na rynku. Bardzo istotną zaletą z punktu widzenia polskiego inwestora jest fakt, że Utrader jest dostępny również w języku polskim, co znacząco ułatwia korzystanie z usług serwisu.

Samouczek i materiały szkoleniowe

Niewątpliwą zaletą brokera Utrader jest dostępność rozbudowanego systemu materiałów szkoleniowych, dzięki którym możemy efektywnie przygotować się do inwestowania pieniędzy.
W skład materiałów szkoleniowych wchodzi między innymi ciekawie napisany i prosty do zrozumienia e-book, który pozwoli nam poznać podstawy wiedzy w zakresie inwestowania w opcje binarne.

 

Platforma uTrader

Platforma uTrader

Aplikacja mobilna

Bez wątpienia, jedną z najbardziej rzucających się w oczy zalet tego brokera jest oferowana przez niego aplikacja mobilna. Według zgodnej opinii analityków oraz samych użytkowników, aplikacja mobilna Utrader należy do ścisłej czołówki aplilkacji mobilnych oferowanych przez brokerów opcji binarnych. Aplikacja mobilna jest dostępna na stronie brokera. Istnieje również możliwość pobrania jej za pośrednictwem sklepu Google Play. Co ciekawe, z aplikacji mogą korzystać nie właściciele telefonów i urządzeń mobilnych pracujących na systemie Android, ale również osoby korzystajace z gadżetów wyposażonych w inne systemy operacyjne, jak na przykład iOS.

Otwórz konto w uTrader

Strategie inwestycyjne

ebookBardzo ciekawym rozwiązaniem wprowadzonym przez Utrader, są różnorodne materiały instruktażowe dotyczące poszczególnych strategii inwestyjnych. Materiały instruktażowe(w tym na przykład ciekawy i napisany przystępnym językiem poradnik w formie e-booka) obejmują zarówno strategie przeznaczone dla inwestorów początkujących oraz średniozaawansowanych, jak i te przeznaczone dla osób o wysokim poziomie zaawansowania. Znajdziemy tutaj klarowny i zrozumiały sposób objaśnienia charakteru poszczególnych strategii oraz narzędzi inwestycyjnych. Gdybyśmy nawet nie mieli inwestować kapitału za pośrednictwem Utrader, warto byłoby korzystać z serwisu tego Brokera opcji binarnych już przez sam wzgląd na niezwykle rozbudowany i świetnie wykonany samouczek.

Oprócz tego, serwis Utrader pod wieloma względami przypomina niezwykle rozbudowany portal ekonomiczny. Znajdziemy tutaj nie tylko szczegółowe informacje z niemal wszystkich światowych rynków(od Unii Europejskiej, przez Stany Zjednoczone, Japonię aż po szczegółowe dane z takich rynków, jak na przykład Izrael, Brazylia czy Indonezja). Co ważne, nie są to lakoniczne komunikaty, z których dowiemy się tylko najbardziej podstawowych faktów. Dla przykładu krótki fragment jednej z wiadomości:

„Rynek akcyjny Norwegii zamknął handel poniedziałkowy spadkami, ze względu na straty w sektorach: biotechnologicznym i nauk przyrodniczych, usług komercyjnych i dostaw oraz bankowym, które ciągnęły indeksy w dół“

Dalej następuje szczegółowy raport na temat sytuacji poszczególnych spółek giełdowych oraz sektorów. Widać więc, że również pod względem działu analiz i informacji Broker 24 Option prezentuje się naprawdę imponująco i na chwilę obecną chyba nie ma sobie równych wśród innych Brokerów.

UTrader korzysta z profesjonalnej platformy SpotOption, co daje możliwość handlu z wykorzystaniem opcji PUT/CALL oraz TURBO pomiędzy 30 a 300 sekund. Poprzez serwis uTrader możemy wdrażać jednak nie tylko krótkie strategie inwestycyjne, ale również te długoterminowe(maksymalnie do 270 dni).

Aktywa

zaznaczenie_212Utrader oferuje nam możliwość inwestowania w ponad 50 różnych aktywów. Znajdą się tutaj między innymi akcje największych światowych gigantów, jak Gazprom, Apple czy Google, ale również wiele aktywów innego rodzaju. Serwis umożliwia inwestowanie w towary( kawa, kukurydza, złoto, ropa, platyna, srebro, przesnica, cukier), Indeksy Giełdowe(między innymi australijski ASX, BOMBAY SE, DAX, DOW, NASDAQ , NASDAQ FUTURE, NIKKEI 225, S&P FUTUR, SHANGHAI COMPOSITE), oraz Pary Walutowe( między innymi AUD/CAD, AUD/JPY, EUR/USD, CAD/JPY, EURO/JPY, EUR/RUB oraz sporo innych. Widać więc, że Broker opcji binarnych Utrader oferuje użytkownikom naprawdę spore możliwości jeśli chodzi o ilość oraz zróżnicowanie aktywów. Jest to szczególnie ważne z perspektywy bardziej zaawansowanych graczy, którzy chcą zarabiać również wówczas, gdy najbardziej popularne rodzaje aktywów nie przynoszą zysków.

Wiarygodność

Jak już wspominano, działanie Brokera Utrader jest objęte nadzorem ze strony Rosyjskiego Centrum Regulowania Stosunków na Rynkach Finansowych, ergo jest to Broker w pełni wiarygodny, regulowany przez jedną z europejskich instytucji nadzoru finansowego. W niedługim czasie uTrader zyska kolejny czynnik potwierdzający swoją wiarygodność, a mianowicie regulację CySec. Zważywszy na te fakty a także na pozytywne opinie, jakie Broker otrzymuje w fachowych recenzjach oraz od zwykłych użytkowników, możemy z bardzo dużą dozą pewności przyjąć, że mamy do czynienia z firmą jak najzupełniej rzetelną i wiarygodną.

Otwórz konto w uTrader

Ubezpieczenia

Jedną z ciekawszych możliwości, oferowanych nam przez uTrader, jest ubezpieczenie dla początkujących użytkowników. Dzięki temu, mamy możliwość ubezpieczenia całej kwoty pierwszej wpłaty na nasze konto. Aby jednak móc korzystać z tej możliwość, trzeba spełnić określone kryteria. Przede wszystkim, ubezpieczenie dotyczy jedynie opcje binarne otwarte w sekcjach “Opcje binarne” oraz “Turbo”. Ilość pozycji, jakie możemy objąć ubezpieczeniem, zależy od wysokości pierwszej wpłaty oraz indywidualnej umowy z Brokerem.

Metody płatności oraz wypłaty

Wpłat na nasze konto możemy dokonywać na dwa podstawowe sposoby, poprzez Kartę Kredytową (Maestro, Visa, MasterCard) oraz przy pomocy Procesoru Płatniczego (OKPAY, NETELLER). Jeśli chodzi o wysokość wpłat oraz wypłat, to minimalna wpłata na konto wynosi to $200 (około 850 PLN). Z kolei minimalna wypłata to $20 (około 85 PLN)
Niezwykle ważne: Broker uTrader nie stosuje spreadów ani prowizji. Mamy wiec możliwość dokonania jednej całkowicie darmowej wypłaty w przeciągu miesiąca. Jeśli będziemy chcieli dokonać wypłaty wiecej, niż jeden raz, prowizja wynosi $12.

platnosci

Nasza Opinia o uTrader

Utrader to niewątpliwie jeden z ciekawszych Brokerów Opcji Binarnych dostępnych obecnie na rynku. Ogromnym plusem tego Brokera jest serwis w całości dostępny w języku polskim. Do zalet należy zaliczyć również ładny, klarowny i prosty w obsłudze interfejs strony oraz dużą ilość materiałów szkoleniowych. Ogromnym plusem Brokera uTrader jest niezwykle wręcz rozbudowany dział informacji i analityki, poprzez który inwestorzy mogą śledzić wydarzenia z różnych światowych rynków. Na plus należy ocenić również aplikację mobilną. Wreszcie, niewątpliwie bardzo istotną zaletą tego Brokera jest brak jakichkolwiek spreadów i prowizji przy wypłacie środków z konta(prowizje zaczynają wchodzić w grę, kiedy chcemy dokonać więcej niż jednej wypłaty w ciągu miesiąca, ale w przypadku zdecydowanej większości inwestorów jedna wypłata miesięcznie jest rozwiązaniem całkowicie wystarczającym).

Jeśli chodzi o minusy uTrader, to trzeba wskazać tutaj przede wszystkim brak możliwości korzystania z prawdziwego konta demo(chociaż ten mankament nieco traci na znaczeniu ze względu na to, że materiały szkoleniowe udostępniane przez serwis są naprawdę bogate i zróżnicowane, dzięki czemu mamy możliwość dokładnego poznania serwisu przed rozpoczęciem inwestowania). Drugim, poważniejszym mankamentem, jest dość wysoka kwota minimalnej wpłaty. Jak wspominano, wynosi ona aż 200 euro, podczas gdy u wielu innych Brokerów inwestowanie można zacząć już przy kapitale cztery razy mniejszym.

Ostatecznie jednak, zalety bez wątpienia przeważają nad mankamentami, w związku z czym uTrader należy do zaszczytnego grona Brokerów Opcji Binarnych, którzy niewątpliwie zasługują na pozytywną rekomendację.

Otwórz konto w uTrader

Szczegóły

Broker utrader
Adres strony utrader.com
Minimalny depozyt $300
Darmowe Konto Demo No
Ocena końcowa 4.7

Zalety

  • Przyjazna platforma handlu
  • Ubezpieczenie dla początkujących
  • Liczne materiały edukacyjne

Wady

  • Brak konta demo
Przejdź do strony brokera

Napisz komentarz

Copyright © 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Bino24.pl