Stockpair Opinie i Recenzja

Stockpair to broker opcji binarnych istniejący na rynku od 2010 roku. Od tego czasu zyskuje coraz więcej użytkowników oferując im regularnie nowe aktywa oraz rozwijając platformę do handlu opcjami binarnymi. Firma ta jest regulowana przez CySec od roku 2014, posiada także licencję FCA. Jest to broker mający propozycje w swojej ofercie dla graczy początkujących – na przykład konto demo.

Konto Demo Stockpair

Konto demo w Stockpair niestety w przeciwieństwie do niektórych konkurentów jest dostępne jedynie gdy dokonamy wpłaty – nie możemy korzystać z niego przed pierwszym depozytem. Po dokonaniu pierwszej wpłaty musimy skontaktować się z obsługą klienta by uzyskać dostęp do konta z wirtualnymi środkami. Mimo tego jeśli jesteśmy zupełnie początkujący warto skorzystać z tego rozwiązania. Z drugiej strony wielu użytkowników rezygnuje z konta demo bo obsługa platformy jest intuicyjna i przyjazna dla użytkowników.

Platforma Stockpair

Platforma Stockpair

Aplikacja mobilna

Z aplikacji mobilnej Stockpair można korzystać zarówno pobierając ją ze sklepu Google Play (w przypadku urządzeń z systemem Android) a także z AppStore. Aplikacja została oceniona w sklepie Google Play przez prawie 400 użytkowników, którzy jednak ocenili ją przeciętnie na zaledwie 3,5. Są zastrzeżenia co do szybkości działania tej aplikacji oraz niezawodności. Mimo pewnych niedogodności z pewnością wygodne jest korzystanie z platformy na urządzeniach mobilnych nawet jeśli platforma otworzona w ten sposób ma ograniczone funkcjonalności. Trzeba natomiast pochwalić stronę wizualną aplikacja, która pod tym względem została przygotowana bardzo profesjonalnie.

Czy Stockpair to oszuści?

Stockpair jest na rynku od roku 2010 i zdecydowana większość opinii na temat tego brokera opcji binarnych jest pozytywna. Warto podkreślić, że broker jest licencjonowany przez CySEC co z pewnością jest pewną gwarancją bezpieczeństwa. Jest to cypryjska licencja, która jednocześnie jest ważna na całą Unię Europejską. Bardzo ważne jest bezpieczeństwo środków, o które dba się w Stockpair. Według informacji podawanych przez brokera środki wpłacone przez użytkowników są w 100% bezpieczne dzięki temu, że są zdeponowane na innych rachunkach bankowych niż środki własne brokera. Oznacza to, że broker nie wykorzystuje środków deponowanych przez klientów do finansowania swojej bieżącej działalności – dzięki temu nawet upadek firmy nie zagraża bezpieczeństwu naszych środków. O jakości świadczy również szybkość przetwarzania wypłat – w przypadku korzystania z e – portfeli (to najszybsza metoda) możemy uzyskać wypłatę w ciągu kilku godzin. Jest to z pewnością dowód na wysoką płynność finansową brokera.

stockpair-handel

Wady i zalety

Z pewnością kilka wad u tego brokera dostrzegą gracze, którzy nie chcą inwestować za wiele. Niestety aby otrzymać bonus od wpłaty musimy dokonać depozytu minimum 500 dolarów. Dodatkowo tylko depozyt w tej wysokości uprawnia nas do otrzymania dostępu do konta demo – bez tego niestety nie można go otrzymać. Również po dokonaniu takiego depozytu nie dostaniemy uprawnień automatycznie – musimy skontaktować się w tym celu z obsługą klienta co jest drobnym dodatkowym utrudnieniem. Zaletą dla początkujących jest za to z pewnością fakt, że minimalna wpłata (choć bez bonusu) wynosi zaledwie 20 dolarów. Znacznie lepiej brokera postrzegać mogą profesjonalni traderzy wpłacający więcej środków. Tacy użytkownicy platformy StockPair mogą liczyć nie tylko na bonus od wpłaty ale także na cashback od dokonanego obrotu – niezależnie od tego czy zakupiona przez nas opcja okazała się rentowna czy też nie. Zaletą jest też fakt, że wpłat możemy dokonywać w 3 różnych walutach – w euro, funcie brytyjskim oraz dolarze amerykańskim.

Szczegóły

Broker Stockpair
Adres strony Stockpair.com
Darmowe Konto Demo No
Ocena końcowa 4.5

Zalety

  • Doskonała platforma
  • Minimalny depozyt tylko $20
  • Wpłaty możliwe w różnych walutach

Wady

  • Konto demo dla depozytów od $500
Przejdź do strony brokera

Napisz komentarz

Copyright © 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Bino24.pl