Opteck Opinie i Recenzja

Broker opcji binarnych Opteck to kolejna znana na rynku firma. Oferta zdaniem wielu specjalista jest przygotowana głównie z nastawieniem na graczy, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z opcjami binarnymi jednak w żadnych przypadku nie powinno zrażać to tych, którzy mają już solidną wiedzę na ten temat. Trzeba jednak przyznać, że platforma doskonale nadaje się dla początkujących. Nie ma tu bardzo skomplikowanych opcji – wszystko można łatwo zinterpretować. Platforma jest bardzo przyjazna dla użytkownika a jej obsługa jest intuicyjna co przy uproszczonej ofercie sprawa, że każdy odnajdzie się na niej w ciągu kilku minut nawet jeśli nie ma doświadczeń na innych platformach tego typu.

Konto Demo w Opteck

Jeśli chodzi o konto demo Opteck po raz kolejny pokazuje, że jest brokerem, który stawia na początkujących graczy. Jeśli ktoś zastanawia się czy wybrać Opteck czy Exbino a chciałby skorzystać z konta demo, z pewnością skorzysta z oferty jaką daje Opteck. Broker ten udostępnia konto demo za darmo – nie wymaga żadnej pierwszej wpłaty ani nie pobiera od konta na wirtualne pieniądze żadnych opłat. To niecodzienne na rynku ale Opteck stawia właśnie na nowych graczy, którzy dzięki temu, że nauczą się grać na tej platformie staną się później lojalnymi graczami. Warto skorzystać z tej oferty jeśli dopiero zaczynamy przygodę z opcjami binarnymi możemy założyć konto demo nic nie ryzykując ani nie tracąc.

Platforma Opteck

Platforma Opteck

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna Opteck to w naszej opinii jedna z najbardziej zaawansowanych platform do handlu opcjami binarnymi na rynku. Jest przygotowana bardzo estetycznie oraz profesjonalnie. Platforma mobilna ma 100% funkcjonalności platformy, z której możemy korzystać na normalnych komputerach. Dodatkowo możemy skorzystać z funkcji pozwalającej na dokonywanie zakupów opcji za pomocą jednego kliknięcia a także skonfigurować platformę mobilną tak byśmy otrzymywali powiadomienia o ciekawych wydarzeniach na rynku. W platformie tej znajdziemy także ciekawe raporty na temat aktualnej sytuacji rynkowej a także inne informacje przedstawione w ciekawy sposób, które mogą nam pomóc w podjęciu trafnych decyzji inwestycyjnych. Platformę możemy także spersonalizować w ten sposób, że ustawimy sobie widok taki by był dla nas jak najbardziej odpowiedni – możemy wyświetlić na przykład wykres pary walutowej, która nas najbardziej interesuje.

Platforma Opteck

Platforma Opteck

opteck2

Czy Opteck to oszuści?

Opteck to firma, która jest zarejestrowana na Cyprze i posiada licencję na prowadzenie licencji od tamtejszej komisji finansowej. Warto wspomnieć również, że broker ten należy do koncernu Centralspot znanego w tej branży, z pewnością budzi to nasze zaufanie. Dodatkowym argumentem z są także opinie setek zadowolonych graczy, które możemy znaleźć w Internecie. Również nasz test z brokerem Opteck wskazał, że jest to broker, u którego gra się przyjemnie i z pewnością nie próbuje on nas oszukać. Jedynym mankamentem jest długi proces weryfikacji (konieczność przesłania dokumentów) przed pierwszą wypłatą – jest to jednak niestety standard w tej branży i wynika z wymogów jakie stawiają brokerom licencjodawcy by zapobiegać praniu brudnych pieniędzy.

Platforma Opteck

Platforma Opteck

Wady i zalety

Opteck to z pewnością bardzo ciekawa oferta dla graczy, którzy jeszcze nigdy nie korzystali z żadnej platformy do handlu opcjami binarnymi. Przejrzysta, prosta w obsłudze platforma powoduje, że każdy szybko się na niej odnajdzie i bez problemu będzie mógł sobie poradzić. Dużą zaletą dla początkujących jest także bezwarunkowo darmowe konto demo, z którego dodatkowo możemy korzystać tak długo jak chcemy – nie ma tu żadnych ograniczeń. By nauczyć nas obsługi platformy oraz tego jak inwestować broker oferuje także pakiet filmów edukacyjnych. Pewnym minusem jest natomiast relatywnie niewielki bonus jaki otrzymamy przy wpłacie na przykład 250-1000$ – jest to zaledwie 20% od kwoty depozytu trochę gorzej niż u konkurentów.

Szczegóły

Broker Opteck
Adres strony Opteck.com
Minimalny depozyt $250
Darmowe Konto Demo Yes
Regulated Yes
Regulation CySec
Ocena końcowa 4.9

Zalety

  • Doskonała platforma dla początkujących
  • Dostępne materiały edukacyjne
  • Darmowe demo

Wady

  • Niski bonus
Przejdź do strony brokera

Napisz komentarz

Copyright © 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Bino24.pl