IQ Option Opinie i Recenzja

iq-option-logoDlaczego IQ Option?

Broker IQ Option jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych brokerów na rynku i z pewnością jest to jedna z firm do, której swoje kroki powinien skierować każdy kto dopiero rozpoczyna swoją przygodę z opcjami binarnymi. IQ Option jest jednak dobrym wyborem dla graczy którzy są już bardziej doświadczeni.

Konto demo w IQ Option

Po założeniu konta mamy do wyboru dwa konta, z których możemy skorzystać by rozpocząć grę w IQ Option. Dla nowych graczy zdecydowanie bardziej wygodne będzie rozpoczęcie swojej przygody od konta demo, które początkowo jest zasilone tysiącem wirtualnych dolarów. Od niego w zasadzie warto zacząć także gdy zna się już dobrze opcje binarne ale dopiero zapoznajemy się z platformą IQ Option. Warto dodać, że platforma u tego brokera opcji binarnych jest dostępna w 100 procentach online – nie ma potrzeby instalacji, wszystkie transakcje możemy zawierać poprzez stronę www. Więcej o koncie demo w IQ Option przeczytasz tutaj.

Otwórz konto demo w IQ Option

Aplikacja mobilna

Oczywiście IQ Option udostępnia także dla swoich graczy platformę dostępną przez urządzenia mobilne. Jest ona dostępna do pobrania za darmo ze sklepów z aplikacjami zarówno na Androida jak i iOS. Platforma mobilna zachowuje pełną funkcjonalność wersji ze strony www i korzystanie z niej jest dzięki temu bardzo wygodne i możliwe z każdego miejsca na świecie.

Aplikacja mobilna platformy IQ Option

Pobierz aplikację mobilną na iOS lub Android

Formacje  – jak grać żeby zarabiać?

Oczywiście każdy gracz musi posiadać swój plan jednak co bardzo ważne IQ Option tym mniej doświadczonym graczom dostarcza również przewodnik online do tego jak grać oraz jak korzystać z platformy. Każdy zarejestrowany gracz otrzymuje darmowy dostęp do materiałów szkoleniowych video – te pokazują bardziej jak poruszać się po platformie tego brokera opcji binarnych, są jednak udostępnione także materiały w postaci e -booków które opisują rozmaite formacje handlu, które możemy wypróbować by znaleźć odpowiednią strategię dla siebie. Szczegółowy opis strategii opcji binarnych znajdziesz tutaj.

Dostępne aktywa handlu

Do wyboru mamy przede wszystkim wiele opcji binarnych na pary walutowe – jest ich ponad 20. Mamy oczywiście w ofercie parę walutową o największym wolumenie na świecie EUR/USD ale także wiele par powiązanych z funtem brytyjskim, jenem japońskim czy dolarem australijskim. Mamy także dostępne opcje na indeksy giełdowe oraz akcje konkretnych spółek. Jeśli chodzi o same rodzaje opcji są to opcje z różnym terminem zapadalności opcje typu turbo to takie, które wygasają w czasie krótszym niż 5 minut od zakupu natomiast są oczywiście takie o dłuższym terminie zapadalności. Notowanie dostarcza firma THOMSON REUTERS.

aktywa-w-iq-option

Przegląd aktywów dostępnych w platformie

Czy IQ Option to oszuści?

IQ Option to zdecydowanie firma godna zaufania i nie powinniśmy obawiać się, że zostaniemy przez tę firmę oszukani. Firma jest licencjonowana przez CySEC (Cyprus Securities and Exchange Commission) cypryjską organizację rządową odpowiedzialną za licencjonowanie tego typu działalności na Cyprze oraz posiada licencję o numerze No. 247/14. Oprócz tego w razie wątpliwości zawsze warto przeczytać również opinie na temat tego brokera w Internecie – nie trudno zauważyć, że przeważają przede wszystkim opinie graczy, którzy są bardzo

Obsługa klienta

Kontakt z obsługą klienta IQ Option jest dostępny w godzinach pracy za pośrednictwem:

 • E-mail
 • Chat
 • Telefon

Konta VIP mają dostęp do osobistego konsultanta.

Wypłaty

Wypłaty są realizowane w ciągu kilku dni. Do dyspozycji mamy wiele opcji dzięki którym możemy wypłacić pieniądze: przelew na konto bankowe lub: Karta kredytowa, Skrill, Qiwi, WebMoney, CashU, iDeal, Fasapay, Neteller, Boleto. Minimalna kwota wypłaty jest bardzo niska i wynosi $10.

Wady i zalety

Bez wątpienia zaletą tego brokera jest jego rozpoznawalność na rynku oraz pewność, że nasze pieniądze mogą zostać wypłacone jeśli wyrazimy taką wolę. Bardzo dobra jest także platforma handlowa, która jest przejrzysta i intuicyjna dla wszystkich handlujących – dla tych którzy mieliby jakieś problemy są dostępne filmy instruktażowe a także dostępna jest obsługa klienta, która bardzo sprawnie odpowiada na wszelkie wątpliwości dotyczące na przykład obsługi platformy handlowej. Dla nowych graczy atutem z pewnością jest także konto demo dostępne od razu po rejestracji z podstawowymi danymi osobowymi. Wadą dla bardziej zaawansowanych graczy może być relatywnie niewielka oferta rodzajów opcji binarnych brakuje na przykład opcji bardziej egzotycznych oferowane są jedynie opcje typu high/low oraz turbo. Mimo tego uważamy, że jest to broker godny polecenia.

Nasza opinia o IQ Option

Broker opcji binarnych IQ Option to lider na rynku. Wysoka jakość usług oraz licencja Bezpieczeństwa Cypryjskiej Komisji Wymiany gwarantuję bezpieczeństwo. Platforma IQ Option posiada wygodną platformę gry na PC jak i aplikacje mobilne dzięki którym mamy dostęp do gry gdziekolwiek się znajdujemy. Według naszej opinii IQ Option jest najlepszym brokerem opcji binarnych.

Szczegóły

Broker IQ Option
Adres strony iqoption.com
Minimalny depozyt $10
Darmowe Konto Demo Otwórz Demo
Regulated Yes
Regulation CySEC
Ocena końcowa 5.0

Zalety

 • Licencja CySEC gwarantująca bezpieczeństwo
 • Doskonała platforma
 • Szybkie wypłaty

Wady

 • Mała ilość wskaźników
Przejdź do strony brokera

5 odpowiedzi na “IQ Option Opinie i Recenzja”

 1. Moja opinia o brokerze IQ Option jest bardzo dobra. Nie ma co próbować innych bo tutaj mamy wszystko to co trzeba i w dodatku pewnie.

 2. Broker opcji binarnych iqoption.com jest wyjątkową platformą. Szczególnie wyróżnia go szybkość, z jaką czyta dane. Dodatkowo jego oryginalnie wykonana platforma ułatwia obsługę. Sama korzystałam kilka razy i z ogromną przyjemnością polecam. Ponadto, jeśli wiać pod uwagę niski zarobek tego brokera, to tym bardziej zachęca do korzystania z niego. Jedynym minusem może być to, że jeżeli pierwszy raz uruchamiasz tę platformę, to możesz się spotkać z problemem długiego jej otwierania. Jednak to jedyny minus, w stosunku do całościowego jej działania. Jeśli chodzi o wypłacanie pieniędzy, to nie ma z tym największego problemu. Są one wypłacane w ciągu kilku dni.Prócz tego możesz użyć niskiego wkładu własnego wynoszącego 10 dolarów i korzystać, z którego handlu minimum wynosi 1dolar.
  Podsumowując moja opinia o brokerze opcji binarnych iqoption.com jest jak najbardziej pozytywna. Polecam go zwłaszcza osobom początkującym lub tym którzy chcą handlować krótkoterminowymi opcjami binarnymi.

Napisz komentarz

Copyright © 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Bino24.pl