Finpari Opinie i Recenzja

Finpari to broker, który na rynku pojawił się dopiero w roku 2014 jest więc znacznie młodszy niż większość najbardziej znanych konkurentów. Mimo tak krótkiego czasu, udało się już temu brokerowi stworzyć bardzo dobrą platformę, na której do wyboru mamy wiele instrumentów. Jest ich do wyboru ponad 150 co jest imponującą liczbą. Dodatkowo cenną informacją jest to, że broker ma swoją siedzibę w Londynie – co zwiększa jego wiarygodność. Zwróćmy też uwagę na to, że w Finpari możemy otrzymać konto demo bez żadnych warunków zaraz po dokonaniu rejestracji.

Konto demo Finpari

Konto demo w Finpari jest darmowe dla nowych użytkowników oraz możliwe jest jego otwarcie bezpośrednio po rejestracji. Wystarczy podać podstawowe dane osobowe aby móc korzystać z konta na wirtualne pieniądze. Pamiętajmy o tym, że to najlepsza metoda aby zapoznać się z platformą do handlu opcjami binarnymi oraz by móc potem podejmować odpowiednio szybkie decyzję w handlu za realne pieniądze. Nie powinniśmy zastanawiać się w momentach ważnych decyzji gdzie powinniśmy kliknąć by dokonać zakupu. Trzeba podkreślić, że nie wszyscy brokerzy udostępniają tego typu konta więc jest to z całą pewnością zaleta tego Finpari.

finpari-demo

Aplikacja mobilna Finpari

Aplikacja mobilna jest oczywiście darmowa i dostępna dla wszystkich zainteresowanych. Można ją znaleźć zarówno na stronie brokera jak i w sklepie Google Play. W sklepie tym aplikacja ma ponad 100 recenzji i średnio oceniono ją na 4. Chwilowo niedostępna jest aplikacja Finpari w sklepie Appstore. Możemy korzystać więc z usług tego brokera mobilnie na urządzeniach z systemem Android.

Otwórz konto w Finpari

Czy Finpari to oszuści?

Finpari to stosunkowo młoda firma na rynku lecz mimo tego wydaje się być profesjonalna i godna zaufania. Firma Finpari korzysta z platformy handlowej Spotoption znanej na rynku w tej branży. W Internecie można znaleźć również negatywne opinie na temat Finpari – często jednak gdy wczytamy się głębiej w te opinie okazuje się, że głównym problemem są wymagania dotyczące weryfikacji przy wypłacie. Oczywiście jest to niezgodne z regulaminem i tym samym Finpari uniemożliwia wypłatę pozyskanych w ten sposób środków. Nie należy się jednak zrażać tymi opiniami. Postępowanie zgodnie z regulaminem z pewnością spowoduje, że nie będzie problemów z wypłatą środków w Finpari.

Wady i zalety

Pewną wadą brokera Finpari jest z pewnością to, że jest to broker stosunkowo młody, a mimo tego w Internecie można znaleźć negatywne opinie na jego temat. Powód tych opinii został już jednak wyjaśniony w powyższym akapicie i wydaje się, że nie powinno to być dużym zmartwieniem. Niestety nie ma również strony ani obsługi w języku polskim. Do zalet natomiast z pewnością należy zaliczyć ofertę, która trafia w gusta zarówno osób początkujących jak i zaawansowanych. Początkujący mogą liczyć na filmy szkoleniowe czy instruktażowe. Zaawansowani gracze – wpłacający wiele na konto w najlepszym – złotym – pakiecie otrzymują profesjonalną usługę – kartę prepaidową oraz indywidualnego managera do swojego konta. Po pełnej weryfikacji możemy także liczyć na bardzo szybkie wypłaty z naszego konta. Korzystanie z e-portfeli pozwala nawet liczyć na wypłaty dokonywane w ciągu 1 godziny. Ciekawa jest także opcja Follow the leader, która pozwala podejmować (kopiować) decyzje inwestycyjne, które podjęli ostatnio najlepsi traderzy.

Szczegóły

Broker Finpari
Adres strony Finpari.com
Darmowe Konto Demo Yes
Ocena końcowa 4.3

Zalety

  • Wygodna platforma
  • Opcja podążania za decyzjami najlepszych traderów
  • Możliwość otrzymania karty prepaid

Wady

  • Stosunkowo młody broker
Przejdź do strony brokera

Napisz komentarz

Copyright © 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Bino24.pl