Anyoption Opinie i Recenzja

Anyoption to czołowka brokerów opcji binarnych na całym świecie. Firma zarejestrowana na Cyprze oraz regulowana przez tamtejszy urząd finansowy. Firma pracuje na swoją dobrą pozycję na rynku już od roku 2008 kiedy to jako jedna z pierwszych firm zaoferowana portal pozwalający na handel opcjami binarnymi online. Broker oferujący wiele ciekawych aktywów oraz profesjonalną obsługę klientów i bezpieczeństwo zawieranych transakcji.

Konto Demo Anyoption

platforma-anyoptionNiestety korzystanie z konta demo w Anyoption jest bardziej skomplikowane niż u niektórych z konkurentów. Firma oferuje konto demo tylko dla swoich stałych klientów – konto nie jest dostępne dla wszystkich graczy z automatu. Niestety nie ma więc za bardzo możliwości by wykorzystać konto demo do tego by zapoznać się z platformą lub by po prostu testowo pohandlować. Do zapoznania się z platformą z pewnością odpowiednie będą wszelkie dostarczone materiały instruktażowe, które pomogą nam zapoznać się z platformą. Dzięki nim dowiemy się jak działa platforma oraz jak handlować.

Aplikacja mobilna

Bezpośrednio na stronie brokera Anyoption ale także w Google Play oraz Appstore możemy pobrać aplikację dzięki której skorzystamy z platformy Anyoption na urządzeniach mobilnych – zarówno na telefonach komórkowych jak także na tabletach. Mając dostęp do Internetu możemy handlować z każdego miejsca na świecie korzystając z aplikacji przygotowanej dla wszystkich użytkowników – nie będzie problemu nawet dla początkujących bo aplikacja jest bardzo intuicyjna i przyjazna użytkownikom.

Otwórz konto w Anyoption

Strategie – jak grać?

Strategię oczywiście każdy musi dobrać do tego co chce osiągnąć oraz do swoich umiejętności. Anyoption daje nam dużo możliwości byśmy poznali różne strategie oraz sami zdecydowali w jaki sposób będziemy korzystać z możliwości jakie daje nam platforma a także jakie instrumenty będziemy kupować. Anyoption academy to jednak zbiór bardzo ciekawy materiałów pozwalających poszerzyć naszą wiedzę. Są tu filmy zarówno dla początkujący jak i bardzo skomplikowane materiały o opcjach binarnych. Filmy są dostępne dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników bez opłat. Każde video kończy się również quizem co pozwala zweryfikować czy wszystko dobrze zrozumieliśmy.

anyoption-strategie

Materiały szkoleniowe dostępne w Anyoption – niestety w języku angielskim

Aktywa handlu w Anyoption

Jeśli chodzi o aktywa mamy do wyboru zarówno pary walutowe jak i indeksy giełdowe i pojedyncze akcje. Ciekawa jest w kontekście największych aktywów możliwość otrzymywania sygnałów transakcyjnych na żywo a także opcja “podłączania” się do trendów – możemy spróbować kupić opcje binarną taką jak większość użytkowników licząc na to, że większość się nie myli – możemy to zrobić bardzo prosto klikając jedynie na przycisk “join the trend”.

anyoption-aktywa

Aktywa dostępne w handlu na Anyoption

Czy Anyoption to oszuści?

Anyoption to firma, która na rynku jest już od 2008 roku i od tego czasu ma tysiące zadowolonych użytkowników, którzy na różnych forach internetowych i stronach dotyczących opcji binarnych regularnie chwalą sobie współpracę z tym brokerem. Oprócz opinii wymiernym dowodem na to, że firma jest warta zaufania jest również licencja, której spółce udziela Cyprus Securities and Exchange Commision (CySEC) – rządowa komisja, która na Cyprze zajmuje się regulowaniem spółek tego typu.

Wady i zalety

Anyoption z pewnością może cieszyć się pełnym zaufaniem i gwarancją tego, że nasze pieniądze, które wpłacimy do tego brokera będą bezpieczne a także, ze w każdej chwili możemy poprosić o wypłatę naszych środków, która zostanie szybko zrealizowana. Mamy do wyboru wiele metod wpłat. Atutem jest także dobrze działająca zarówno na stronie www jak i na aplikacjach mobilnych platforma handlowa, która jest intuicyjna i przyjazna dla użytkownika. Plusem jest to, że oprócz opcji typu Call/Put mamy do wyboru inne możliwości handlu takie jak One Touch czy Binary 0-100 co powoduje, że mamy więcej możliwości dokonywania transakcji. Pewnym minusem jest z pewnością to, że strona nie jest dostępna w języku polskim (brokerem z dostępnym językiem polskim jest np. 24Option) – mimo tego zawsze możemy dopytać w razie wątpliwości u dobrze przygotowanej obsługi klienta. Dla nowych graczy minusem będzie z pewnością też to, że konto demo jest dostępne tylko dla stałych klientów – nie dla nowo zarejestrowanych graczy.

Szczegóły

Broker Anyoption
Adres strony Anyoption.com
Darmowe Konto Demo Yes
Ocena końcowa 4.5

Zalety

  • Licencja w CySEC
  • Wiele metod wypłaty
  • Przyjazna platforma

Wady

  • Brak języka polskiego
Przejdź do strony brokera

Napisz komentarz

Copyright © 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Bino24.pl