Opcje Binarne – Opinie o Brokerach 2017

broker-opcji-binarnychCzy warto korzystać z brokerów opcji binarnych w 2017 roku? Oczywiście – to bardzo ciekawy sposób inwestowania kapitału pod warunkiem, że posiada się już odpowiednią wiedzę a nie tylko liczy na łatwy zarobek. O tym jednak w jaki sposób próbować zarabiać na opcjach binarnych przeczytacie w innym naszym artykule o strategiach opcji binarnych. Innym warunkiem poza obraniem odpowiedniej strategii jest także to, że należy skorzystać z usług odpowiedniego brokera. Niestety brokerów na rynku jest bardzo wielu nie wszyscy jednak oferują równie dobre usługi dlatego szczególnie jeśli dopiero zaczynacie swoją przygodę z opcjami binarnymi warto dokładnie zastanowić się u którego brokera będziecie chcieli handlować. Niestety wybór brokera jest dosyć skomplikowany – głównymi cechami, na które zwracają gracze są bonusy oraz minimalna kwota wpłaty. Dla graczy bardzo zaawansowanych ważne jest również to jakie są marże brokera opcji binarnych. Tak naprawdę nawet najlepszy bonus może być bezwartościowy jeśli wymagany jest wielokrotny obrót a od każdego takiego obrotu wysoką prowizję pobiera brokera.

Broker InfoOtwórz Konto
iq-option-logo Regulacja: CySEC
Konto demo: Tak
Min depozyt: $10
Otwórz Recenzja
24option-logo Regulacja: CySEC
Konto demo: Tak
Min depozyt: $250
Otwórz Recenzja
opteck-logo Regulacja: CySec
Konto demo: Tak
Min depozyt: $250
Otwórz Recenzja

Podstawą by zacząć handel u brokera powinno być jednak przede wszystkim to czy dany broker jest warty zaufania – bez tego nie ma przecież tak naprawdę żadnego znacznie jaki bonus jest oferowany skoro jest duża szansa, że pieniędzy tych nigdy nie uda się nam wypłacić. Oczywiście sytuacje gdzie broker znika z rynku i nie da się odzyskać wpłaconych pieniędzy są bardzo rzadkie – jednak nie ma sensu ryzykować – dużo lepiej korzystać mimo wszystko z brokerów, którzy są uznani na rynku i którzy mają wiele pozytywnych opinii w Internecie.

Trzeba przyznać, że informacje, które można znaleźć w Internecie na zwykłych forach są bardzo dobrym wyznacznikiem jakości brokera – jeśli jest wiele pozytywnych opinii to jest to dość dobry sygnał, że broker ten jest warty zaufania.

Oczywiście nie powinniśmy tutaj jednak popadać także w skrajności – zawsze znajdzie się ktoś kto będzie nie do końca zadowolony z usług danego brokera i przez to w Internecie można znaleźć opinie negatywne o brokerach, którzy są warci zaufania i w naszej opinii negatywne opinie są pisane przez graczy, którzy najczęściej nie zapoznali się z regulaminem i chcieli postępować wbrew zapisom w nich zawartym. Podstawowym przykładem tego typu zachowania jest próba wielokrotnego otrzymania bonusu od pierwszej wpłaty. Regulamin jasno mówi, że tylko raz można otrzymać taki bonus. W związku z tym gracze zakładają często konta na różnych członków rodziny – niestety takie konta nie przechodzą wtedy zwykle weryfikacji przy wypłacie a rzekomo poszkodowani gracze próbują protestować na forach internetowych mimo, że sami tak naprawdę próbowali oszukać brokera.

Nasze opinie o brokerach Opcji Binarnych

opinie-opcje-binarneChcielibyśmy więc przedstawić Wam nasze opinie co do tego, u którego brokera warto zacząć inwestować – wszyscy wymienieni poniżej brokerzy zostali przez nas przetestowani – uważamy, że są to brokerzy oferujący bardzo dobre usługi i jednocześnie nie napotkaliśmy na żadne sygnały, które mogłyby wskazywać na to, że są oni w jakiś sposób nieuczciwi.

IQ Option

Jednym z brokerów, którzy z pewnością są warci uwagi jest IQ Option. Jest to broker, który został założony w roku 2014 i od tego czasu stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych brokerów opcji binarnych na rynku. Najważniejszymi zaletami tego brokera jest bardzo dobrze przygotowana platforma handlowa oraz ciekawe aktywa, którymi możemy handlować. Warto także wspomnieć o mechanizmach, które ułatwiają handel na tej platformie – na wykresach możemy analizować 12 różnych wskaźników technicznych, które pomagają osiągać dobre wyniki inwestycyjne. Dla nowych graczy istotną informacją będzie z pewnością fakt, że minimalna kwota wpłaty wynosi 10 dolarów przez co łatwo można dokonać wpłaty nie ryzykując w zasadzie zbyt wiele. Bardziej profesjonalni gracze również chętnie korzystają z platformy IQ Option ze względu na dość wysokie wypłaty u tego brokera. W przypadku najlepszych opcji zwroty z transakcji wynoszą 90% – średnio jest to natomiast około 85 procent – czyli znacznie lepiej niż u konkurentów. Warto też wspomnieć, że platforma handlowa jest bardzo łatwa w obsłudze, dobrze dopracowana pod względem technicznym oraz wizualnym. Pamiętajmy także o bezpieczeństwie. Oprócz tysięcy klientów, którzy zaufali firmie IQ Option dowodem na to, że broker ten jest uczciwy jest także to, że jest licencjonowali przez Cypryjską CySEC. Ciekawą odmianą od zwykłego handlu opcjami są także turnieje organizowane przez IQ Option, których najlepsi traderzy mogą wygrać ciekawe nagrody.

IQ Option Opinie i Recenzja

 • Licencja CySEC gwarantująca bezpieczeństwo
 • Doskonała platforma

Opteck

Innym brokerem, które szczególnie polecamy jest Opteck. Broker ten jest zawsze wymieniany w czołówce brokerów, których pod uwagę powinni brać gracze, którzy dopiero zaczynają handlować opcjami binarnymi. Broker ten jest bardzo dobrze przygotowany dla graczy początkujących – z myślą o nich przygotowuje swoją ofertę. Podstawą jest to, że platforma handlowa jest jedną z najbardziej intuicyjnych platform dostępnym na rynku. Ciekawe jest również to, że u tego brokera możemy korzystać z konta demo bez żadnych warunków. Wystarczy zarejestrować się podając podstawowe dane takie jak imię, nazwisko i email – i to już wystarcza aby skorzystać z konta demo. To dość nietypowe podejście – większość brokerów opcji binarnych oczekuje pełnej weryfikacji konta – duża część oczekuje także pierwszej wpłaty przed udostępnieniem nam konta demo. Niestety w Opteck wypłaty są trochę gorsze niż u konkurencji – mimo tego dla początkujących może być to ciekawa propozycja – głównie ze względu na konto demo. Nawet jeśli nie chcemy skorzystać z oferty konta rzeczywistego – warto skorzystać chociaż z konta demo, które możemy uzyskać bez żadnych dodatkowych warunków.

Opteck Opinie i Recenzja

 • Doskonała platforma dla początkujących
 • Dostępne materiały edukacyjne
 • Darmowe demo

24option

To broker, który cieszy się bardzo dużym zaufaniem na rynku. Choć jego oferta jest przeznaczona również dla początkujących my polecamy go wszystkim, którzy mieli już doświadczenie z opcjami binarnymi i są gotowi zainwestować większe środki. W przypadku tego brokera minimalna kwota wpłaty wynosi 250$. Również kwota pojedynczej inwestycji jest wysoka – wynosi on 24$. W przypadku natomiast gdy wpłacimy 10 000$ stajemy się złotym użytkownikiem. W takim przypadku otrzymujemy dodatkowe bonusy takie jak dodatkowy bonus od każdej transakcji w wysokości 3 procent. Mając status złotego użytkownika możemy także liczyć na to, że otrzymamy darmowe lekcje inwestowania i konsultację z przedstawicielem brokera. Możemy także korzystać z darmowych wypłat nielimitowanych w żaden sposób. Dodatkowo bezpłatne sygnały otrzymują użytkownicy, którzy mają platynowy status konta.

24Option Opinie i Recenzja

 • Intuicyjna platforma handlu
 • Dostępny język polski
 • Obsługa dostępna 24/7

eXbino

Brokerem, którego również warto wziąć pod uwagę gdy szukamy miejsca gdzie będziemy handlować opcjami binarnymi jest Exbino. Jest to broker, którego należy wyróżnić ze względu na bardzo dobre podejście do polskich graczy. Broker udostępnia w pełni przetłumaczoną na język polski platformę a także umożliwia kontakt z obsługą klienta w języku polskim przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dobre jest również to, że u tego brokera możemy dokonywać wpłat w polskich złotówkach – unikamy w ten sposób wysokich kosztów związanych z przewalutowaniem. Ciekawe jest też to, że niska jest minimalna kwota wpłaty u tego brokera – wynosi ona zaledwie 50 złotych powodując, że broker ten jest dość atrakcyjny dla graczy początkujących. U tego brokera ciekawa jest także opcja kopiowania zachowań graczy, którzy uzyskują najlepsze stopy zwrotów. W ten sposób możemy wybrać gracza, którego chcemy naśladować a potem dokonywać tych samych inwestycji co on licząc na to, że nadal będzie podejmował tak trafne decyzje jak dotychczas – trzeba jednak mieć na uwadze, ze dobra passa zawsze może się skończyć a udane inwestycje mogą być dziełem przypadku.

ExBino Opinie i Recenzja

 • Polska wersja językowa
 • Niski depozyt minimalny
 • Przyjazna platforma

TopOption

To broker, który uzyskał licencję w większości krajów Unii Europejskiej – jest to z pewnością potwierdzenie jakości oraz bezpieczeństwa. Dodatkową zaletą jest to, że u tego brokera możemy handlować aż 180 aktywami – to jedna z lepszych ofert na rynku pod tym względem. Relatywnie niewielkie są także kwoty jakimi musimy obracać u tego brokera. Minimalna wpłata wynosi 100 dolarów natomiast minimalna kwota transakcji to 10 dolarów. Dość rozbudowana u tego brokera jest także akademia dla graczy początkujących. Możemy tu znaleźć wiele filmów, które pokazują w jaki sposób powinniśmy obsługiwać platformę. Są też bardziej ogólne filmy szkoleniowe, na których zdobędziemy informacje o strategia opcji binarnych oraz o tym jak mądrze zarządzać swoim kapitałem. Warto dodać, że platforma tego brokera jest dostępna w 100% przez stronę www przez co nie musimy pobierać nic – w zasadzie od momentu gdy wejdziemy na stronę potrzebujemy kilka minut na rejestrację by móc rozpocząć korzystanie z usług tego brokera.

24Option Opinie i Recenzja

 • Intuicyjna platforma handlu
 • Dostępny język polski
 • Obsługa dostępna 24/7

Jakie są wasze opinie o brokerach opcji binarnych? Piszcie w komentarzach!

2 odpowiedzi na “Opcje Binarne – Opinie o Brokerach 2017”

 1. Opcje binarne są jednym ze sposobów, które przynajmniej w teorii pozwalają sporo zarobić. W praktyce już jest z tym bardzo różnie. Dużo zależy od wyboru odpowiedniego brokera. Z mojego doświadczenia ze względu na różne aspekty polecić mogę jedynie kilka platform – Iqoption, Opteck, Banc De Binary i 24Option. Transakcje opierają się na antycypowaniu wzrostów (Call) lub spadków (Put) kursów aktywów bazowych (walut, surowców, indeksów, akcji) przez narzucony z góry czas (dzień, miesiąc i tak dalej). Taka forma inwestowania obarczona jest sporym ryzykiem, więc nie jest to zabawa dla każdego. Momentalnie można wiele stracić, ale też dużo zyskać. Potrzebna jest więc nie tylko spora wiedza specjalistyczna z dziedziny ekonomii, która pozwala stworzyć długofalową strategie i umiejętnie reagować na to co dzieje się na rynku, ale też umiejętność podejmowania dobrych decyzji w sytuacji stresu. A do tego konieczna jest żyłka hazardowa, bo nie ukrywajmy, nie każdą gwałtowną zmianę da się przewidzieć. Istnieje także wiele rodzajów opcji binarnych: oprócz High/Low, są także one touch, no touch, opcje zakresów, opcje granic, opcje 60 sekundowe i to od wyboru odpowiedniego typu opcji także zależy powodzenie wytrawnego gracza. Moja opinia jest taka, że warto grać ale też wymaga to wiedzy tak jak forex itd.

Napisz komentarz

Copyright © 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Bino24.pl