Opcje Binarne Demo – Przegląd Brokerów z Kontem Demo

konto-demoDla wszystkich gracza, zaczynających swoją przygodę z nowych brokerem opcji binarnych, cenną informacją jest to czy broker ten oferuje konto demo. Trzeba przy tym zauważyć, że kontem takim dysponuje znaczna część brokerów – natomiast bardzo różne są warunki korzystania z takich kont. Część brokerów oferuje konta zupełnie bezpłatnie – bez żadnych dodatkowych warunków. Bardzo korzystne są oczywiście tego typu konta demo bez depozytu. Dużą grupę stanowią brokerzy, którzy umożliwiają dostęp do konta demo dopiero po dokonaniu pierwszej wpłaty. Jeszcze inni brokerzy oczekują, że dokonamy pierwszej wpłaty a potem należy zgłosić się do działu obsługi klienta aby przydzielił nam dostęp do konta demo. Najbardziej restrykcyjnie brokerzy opcji binarnych natomiast, nie dość, że oczekują wpłaty i kontaktu udostępniają konto demo zaledwie na kilka – kilkanaście dni.

IQ Option Opinie i Recenzja

  • Licencja CySEC gwarantująca bezpieczeństwo
  • Doskonała platforma

Polecany broker z darmowym kontem DEMO

Dlaczego powinniśmy rozpocząć handel opcjami binarnymi z Kontem Demo?

handel-demoW naszej opinii można wyróżnić co najmniej dwie podstawowe przyczyny z jakich chcemy korzystać z kont demo. Używając takiego konta możemy przede wszystkim zapoznać się z platformą konkretnego brokera. Zupełnie inne zastosowanie ma konto demo dla użytkowników, którzy jeszcze nie handlowali nigdy opcjami binarnymi. W takiej sytuacji może to być dla tradera cenne doświadczenie. Można przy pomocy konta demo zapoznać się z konkretnymi instrumentami proponowanymi przez brokerów a przede wszystkim spróbować opracować swoją strategię i sprawdzić jej przydatność i rentowność. Taki symulator może więc pozwolić testować strategię i mocno przyczynić się do tego byśmy nie tracili potem rzeczywistych pieniędzy na błędy początkujących.

Brokerzy opcji binarnych z kontem DEMO

Konto demo w Opteck

opteck-logoJednym z polecanych dla początkujących graczy brokerów opcji binarnych jest Opteck. Broker ten nie dość, że ma dość prostą platformę przygotowaną w ten sposób, że w zasadzie nawet najbardziej początkująch gracze powinni poradzić sobie z obslugą bez żadnych problemów. Mimo tak intuicyjnej platformy broker oferuje również darmowe demo bez żadnych dodatkowych warunków. Wystarczy zarejestrować się nas stronie tego brokera i już możemy korzystać z udostępnionego przez tego brokera dla wszystkich graczy konta demo. Co ważne może korzystać tak z demo na urządzeniach na z systemem operacyjnym Android. Udostępnianie konta demo bez żadnych warunków jak to jest w przypadku Opteck to niecodzienna praktyka – z tego względu początkujący gracze powinni z pewnością zwrócić uwagę na tego brokera i rozważyć założenie u niego konta. Broker dodatkowo ma wiele innych zalet – można o tym przeczytać również więcej na naszej stronie.

Otwórz konto demo w Opteck

Konto demo w IQ Option

iq-option-logoCiekawym brokerem udostępniającym konto demo jest także IQ Option. Po założeniu normalnego konta u tego brokera mamy możliwość korzystania z konta demo, które zostanie zasilone tysiącem dolarów (oczywiście wirtualnych). Ten broker również jest dość ciekawy z różnych wzgledów – warto się więc się nim zainteresować. Broker ten całkiem dobry, ale platfroma trochę różni się jednak od konkurencyjnych – z tego względu nawet doświadczeni traderzy mogą spróbować swoich sił na koncie demo IQ Option by zapoznać się po prostu ze specyfiką platformy.

Otwórz konto demo w IQ Option

 

Konto demo w Exbino

exbino-logoInnym warty uwagi brokerem, który oferuje również konto demo jest Exbino. Broker ten to broker o bardzo dobrej marce na rynku, z którym z pewnością warto się zapoznać pewnym minusem jest jednak to, że rachunek ten nie jest dostępny bez depozytu. Aby uzyskać dostęp do demo online trzeba niestety dokonać pierwszej wpłaty. Szczęśliwie jednak u brokera Exbino, minimalna wpłata wynosi zaledwie 50 złotych bądź 10 euro więc próg wejścia do tego brokera jest dość niski i być może mimo tego warto przetestować to konto demo. Po dokonaniu wpłaty powinniśmy skontaktować się z obsługa klienta by otrzymać dostęp do konta demo. Warto pamiętać również o tym, że można negocjować z obsługą klienta dostępność konta demo. W zależności od naszych umiejętności negocjacyjnych możemy liczyć na dostępność konta demo na różny czas.

Otwórz konto demo w Exbino

Jak wybrać brokera opcji binarnych z kontem demo?

konto-demoZe względu na wysokie ryzyko inwestycyjne jakie niesie ze sobą handel opcjami binarnymi warunkiem wręcz koniecznym powinien być trening na „sucho” najlepiej na koncie demo. Co prawda niektórzy uważają że to nie to samo co handel na koncie rzeczywistym bo brakuje głównie tego dreszczyku emocji który towarzyszy rzeczywistym transakcjom, ale mając w perspektywie szybką utratę wszystkich zainwestowanych środków warto trochę potrenować na koncie demo.  I tu pojawia się pewien problem, bo:

  • nie wszyscy brokerzy posiadają na swoich platformach konta demo,
  • jeżeli broker oferuje konto demo bardzo często jest ono obwarowane spełnieniem kilku dodatkowych warunków.

Jakiego brokera z kontem demo zatem wybrać by sprostało ono naszym oczekiwaniom?

  1. Rachunek do konta demo powinien być bezpłatny,
  2. Do konta demo nie powinna zachodzić konieczność wpłaty depozytu,
  3. Nie powinno być ograniczeń czasowych aktywności konta demo,
  4. Może ewentualnie choć nie musi wystąpić zobowiązanie po stronie nowego uczestnika, że jeżeli korzysta z konta demo na wyżej określonych warunkach, przez czas nieokreślony lub dość długi do czasu nabycia wprawy w obstawianiu opcji binarnych, to po upłynięciu tego czasu jest zobowiązany do dokonania rejestracji na danej platformie i wykonania na niej określonej ilości transakcji.

Część brokerów wychodzi ze słusznego założenia, że lepiej dać nowemu uczestnikowi możliwość zapoznania się z właściwościami i możliwościami danej platformy transakcyjnej w postaci użytkowania konta demo, co w późniejszym czasie procentuje faktem chętniejszej rejestracji uczestnika na danej platformie. Zmniejsza to również ryzyko utraty środków zainwestowanych w handel opcjami binarnymi, gdyż potencjalny użytkownik zadaje sobie sprawę z tego faktu już w czasie transakcji na koncie demo.

Dlatego też każdy świadomy, potencjalny uczestnik transakcji opcjami binarnymi powinien zacząć od poszukiwania platform transakcyjnych, które oferują konta demo na jak najdogodniejszych dla niego warunkach. W przyszłości, gdy zdecyduje się na handel w realu przekona się, że lekcja wyniesiona z handlu opcjami binarnymi na koncie demo na pewno okazała się przydatna.

Podsumowanie

rejestracja-konta-demoPodsumowując chcąc korzystać z konta demo u brokerów opcji binarnych warto mieć w pamięci, że niewielu brokerów oferuje je w 100% za darmo czy bez żadnych warunkach. Choć zdarzają się takie sytuacje, że konto jest darmowe w większości przypadków trzeba dokonać pierwszej wpłaty. Zawsze trzeba jednak dokonać rejestracji – choć zwykle do korzystania z konta demo wystarczą podstawowe dane takie jak imię, nazwisko oraz adres email, który potem należy potwierdzić. Mimo, że gra na wirtualnych pieniądzach jest znacznie mniej emocjonująca niż gra na realnych w naszej opinii konto demo może być bardzo dobrą lekcją dla nowych graczy.

Copyright © 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Bino24.pl