Czarna lista brokerów Opcji Binarnych

czarna-listaWybór brokera opcji binarnych – szczególnie na początku naszej przygody z handlem opcjami może być kluczowy w kontekście tego czy uda nam się osiągnąć sukces w tej dziedzinie. Trzeba zdać sobie sprawę, że jeśli nasz pierwszy broker okaże się kiepski – albo wręcz nieuczciwy – na przykład nie wypłaci nam naszych uczciwie zarobionych pieniędzy – z pewnością nie będziemy chcieli dalej angażować się w inwestowanie w opcje. Z tego względu przygotowaliśmy czarną listę brokerów z pomocą, której z pewnością uda się Wam uniknąć przynajmniej tych brokerów, którzy jak wynika z naszych doświadczeń a także opinii, które można znaleźć w internecie są nieuczciwi. Nie ma sensu korzystać z ich oferty bez względu na dobre wrażenia marketingowe.

EzTrader

etz

Jednym ze znanym na rynku przypadków gdzie broker jest nieuczciwy jest firma EzTrader. Niestety firma ta regularnie odmawia dokonywania wypłat. Dość znane są sprawy gdzie klienci próbowali dochodzić swoich roszczeń różnymi drogami jednak nie zawsze się to udawało – nie wspominając o tym, że kosztowało klientów wiele czasu, pieniędzy a przede wszystkim nerwów. Dodatkowo firma miała dość irytującą praktykę regularnego ignorowania wiadomości przesyłanych przez swoich klientów – szczególnie tych, w których klienci zgłaszali różne roszczenia. Zarówno spółka córka zarządzająca bezpośrednio firmą EzTrader jak i też spółka matka straciły licencję CySEC na prowadzenie działalności jako broker opcji binarnych z powodu licznych odkrytych przez tego cypryjskiego regulatora nadużyć.

NGRbinary

nrg-jph

Innym brokerem opcji binarnych, którego raczej należy unikać jest NGRbinary. Jest to broker, którego zachowania powodowały utratę pieniędzy przez klientów. NGRbinarny dokonywało nieautoryzowanych transakcji z użyciem środków swoich klientów. Jest to oczywiście dość poważne nadużycie – które może powodować utratę licencji i tak też stało się w przypadku tego brokera. Dodatkowo w przypadku tego brokera bardzo utrudniony jest kontakt z obsługą klienta – wszystkie zgłaszane wnioski są procesowane bardzo wolno i przez to dochodzi do nieprzyjemnych sytuacji gdy chcemy uzyskać jakieś informacje. Broker otrzymywał wielokrotnie ostrzeżenia od instytucji, od której dotychczas otrzymywał licencję.

TitanTrade

titan
TitanTrade to kolejny broker, do którego należy podchodzić z bardzo dużą ostrożnością. Właścicielem tego brokera jest ta sama firma, która zarządza NGRbinary – nie jest to więc dobra rekomendacja. Podobnie jak w przypadku brokera opcji binarnych NGRbinary należy spodziewać się tutaj problemów z wypłatami oraz nieautoryzowanego użycia naszych środków. Nie ma tutaj także gwarancji, że otrzymamy odpowiedź na naszą wiadomość od tego brokera – raczej spodziewajmy się, że kłopotliwe kwestie będą przez brokera pomijane bądź na odpowiedź będziemy musieli czekać naprawdę bardzo długo i ewentualna reakcja nie będzie raczej dla nas zadawalająca – raczej będzie dość ogólnikowa i nie wnosząca nic do tematu.

EZTrader

enter

To natomiast jest broker, który podobnie jak EZTrader jest własnością firmy WGM Services (Cyprus) Ltd. Podobnie jak EZTrader jest to firma, która nie jest godna zaufania i możemy spodziewać się tutaj podobnych problemów jak w przypadku brokera EZTrader. Miejmy także świadomość, że firma ta – firma matka oraz firma córka – są w tej chwili pozbawione licencji – dotychczas były licencjonowane przez CySEC natomiast w tej chwili licencje te zostały tym brokerom odebrane.

EveryOption

everyoption

EveryOption to firma należąca do międzynarodowego funduszu Rich Ventures Ltd. Firma została szeroko opisana na rożnych forach z opiniami o brokerach opcji binarnych jako firma nie będąca godna naszego zaufania. Dość często w kontekście tego brokera pojawiają się uwagi na temat tego jak traktuje on prywatność swoich klientów a także osób, które nie są klientami tego brokera. EveryOption regularnie korzystało z danych osób, do których nie mieli praw i kontaktowali się z tymi osobami by przekonać je do stosowania swojego oprogramowania. Nie wyobrażam sobie by ktoś mógł dobrowolnie rejestrować się u brokera, o którym wie, że jego dane nie będą traktowane z należytym szacunkiem – ciężko tutaj znaleźć argumenty, które mogłyby skłonić nas do rejestracji u tak nierzetelnego brokera.

NextOption

nextoption

Inną firmą, którą zdecydowaliśmy się umieścić na czarnej liście jest NextOption. Niestety są dowody na to, że broker dopuszczał się poważnych naruszeń prywatności. Według powszechnie panujących opinii broker posługiwał się danymi, które zostały pozyskane w sposób niezgodny z prawem. Broker zdobył dane z nielegalnych źródeł oraz kontaktował się z osobami, które nie były jego klientami w celu oferowania swoich usług. To poważne zaniedbanie – które powoduje, że opinia wszystkich brokerów na rynku w pewien sposób cierpi.

Napisz komentarz

Copyright © 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Bino24.pl